<oembed><version>1.0</version><provider_name>blackfridaydeals.ch</provider_name><provider_url>https://www.blackfridaydeals.ch/fr/</provider_url><title>LG OLED55A1 55" Smart-TV - blackfridaydeals.ch</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="0rgP63BXGd"&gt;&lt;a href="https://www.blackfridaydeals.ch/fr/lg-oled55a1-55-smart-tv/"&gt;LG OLED55A1 55&#x2033; Smart-TV&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.blackfridaydeals.ch/fr/lg-oled55a1-55-smart-tv/embed/#?secret=0rgP63BXGd" width="600" height="338" title="&#x201C;LG OLED55A1 55&#x2033; Smart-TV&#x201D; &#x2014; blackfridaydeals.ch" data-secret="0rgP63BXGd" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;